MgA. Daniel Petřina

Šťastný manžel, táta dvou skvělých dětí a profesionální fotograf.

Provence08_FSC7902-orezCB

Můj příběh

Kouzlo fotografie spočívá v tom, že umí vyprávět příběh, zachytit emoce a vyjádřit dobré vztahy mezi lidmi. Zaměřuji se na zachycení pozitivních emocí, které nás při zpětném zhlédnutí dokáží vždy dobít potřebnou energií k životu.

Jako táta dvou nádherných dětí si naplno užívám čas strávený se svojí rodinou. Rád ve svém srdci rozjímám nad krásnými chvílemi, které jsou nám každodenním životem darovány. Proto je pro mě výsadou, že mohu podobné smysluplné okamžiky díky fotografii zachytit napořád.

Přestože jsem vystudoval katedru fotografie na pražské Famu, to nejlepší, co vám mohu během společně stráveného času nabídnout, je radostná a přátelská atmosféra. Rozesměji vás i vaše děti. Jsem tu, abych vyšel vstříc vašim potřebám a přáním. Fotit můžeme nejen v našem ateliéru, ale i u vás doma, během narozeninové oslavy, či venku v přírodě.

Odměnou za společně strávený čas vám budou fotografie plné života, které přinesou radost nejen vám, ale i příštím generacím.

Profesní vzdělání a zkušenosti

Absolvent Katedry fotografie, FAMU, Praha (2004)
Fakulta mezinárodních vztahů, Vysoká škola ekonomická, Praha (2003)
Studijní pobyty na Institut of Design, Lahti Polytechnic (2002) a South Carelian Unit of Art ve Finsku (2004)
Lektor fotografie pro New York university Prague, IDIF s.r.o., NICOM a.s., OEHLING s.r.o, Masarykova univerzita Brno a další instituce…